Apie mus

Įmonės pagrindinės veiklos stritys: sutapdintų stogų projektavimas ir įrengimas; sienų iš daugiasluoksnių plokščių bei ventiliuojamų fasadų įrengimas; bendrieji statybos darbai; skardos lankstinių bei išlipimo liukų gamybą.

Nuoseklus įmonės augimas nuo 2004 metų, sukaupta patirtis, stabili inžinierių komanda įgalina mūsų kompaniją įgyvendinti geriausias idėjas bei sukurti didžiausią naudą ir vertę mūsų partneriams ir užsakovams.

Džiaugiamės, kad sėkmingai įgyvendinome projektą „Verslo produktyvumo didinimas ir verslo aplinkos gerinimas „VP2-2.1-ŪM-03-K priemonė „Procesas LT“. Projekto tikslas buvo padidinti UAB „Daistatus“ darbuotojų kompetencijas, nustatyti atliekamų darbų kokybės kontrolę, reikalavimus tiekėjams, tokiu būdu padidinant įmonės teikiamų paslaugų kokybę bei darbo našumą. Sėkmingai įgyvendintas projektas prisidėjo prie įmonės tvaraus ir efektyvaus veiklos planavimo bei organizavimo.

Kokybės, aplinkos apsaugos, darbuotojų saugos ir sveikatos politika (PDF)

ISO sertifikatai, kvalifikacijos atestatai


Stogai

Viena mūsų veiklos sričių – sutapdintų stogų projektavimas ir įrengimas. Projektuojame bei montuojame visų rūšių sutapdintus stogus. Pagrindiniai jų: stogai su bitumine prilydoma danga arba PVC stogo danga.
Per dangos tipo ir rūšies parinkimą ieškoma racionalių sprendimų, kurie leistų pasiekti optimalius techninius-ekspoatacinius bei ekonominius parametrus.

Fasadai

Projektuojame ir montuojame sienas iš daugiasluoksnių plokščių, įrengiame ventiliuojamus fasadus.

Statybos darbai

Teikiame pramonės, sandėliavimo bei visuomeninės paskirties pastatų statybos paslaugas.

Gamyba

Gaminame skardos lankstinius bei išlipimo liukus.

Kontaktai

Adresas: Palemono g. 1A, LT-52159 Kaunas Žemėlapis
Įmonės kodas: 300066156
PVM kodas: LT 100001409714
A.s.: LT 984010042500327363
AB DNB bankas b/k 40100

Tel.: 8-37-373189
Faks.: 8-37-373189
El.paštas: info@daistatus.lt

Personalo kontaktai

Vykdomasis direktorius
Darius Mikalauskas 8-611 07838
El. paštas: darius@daistatus.lt

Statybos direktorius
Marius Sabaliauskas 8-652 12036
El. paštas: marius@daistatus.lt

Darbų vadovas
Giedrius Liškauskas 8-656 47150
El. paštas: giedrius@daistatus.lt

Darbų vadovas
Donatas Blanka 8-652 62 993
El. paštas: donatas@daistatus.lt

Darbų vadovas
Marius Babičas 8-640 34351
El. paštas: marius.babicas@daistatus.lt

Darbų vadovas
Vytautas Ganusauskas 8-699 22311
El. paštas: vytautas.g@daistatus.lt

Darbų vadovas
Raimondas Lazauskas 8-685 53954
El. paštas: raimondas@daistatus.lt

Darbų vadovas
Algirdas Serafinas 8-652 75723
El. paštas algirdas@daistatus.lt

Projektų direktorius
Danas Sasnauskas 8-65262996
El.paštas: danas@daistatus.lt

Projektų vadovas
Vytautas Bendoraitis 8-655 57546
El. paštas: vytautas@daistatus.lt

Projektų vadovo asistentas
Vaidas Motiejūnas 8-650 86097
El. paštas: vaidas@daistatus.lt

Administracijos vadovė
Dovilė Kulikauskaitė 8-640 10810
El. paštas: dovile@daistatus.lt

Vyr. buhalterė
Singrida Liutkutė 8-37 373189
El. paštas: singrida@daistatus.lt

Įmonės DSS specialistas
Jonas Ambotas 8-640 37346
El. paštas: jonas@daistatus.lt